KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14235214
nr 1423 5214
Blandteknik
F Windhager. Signerad, naket och demoner. Blandteknik, bildmått: 19x14cm, yttermått inklusive ram: 29x25cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:55:24
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr